LTENRU
PRADŽIA NAUJOKAMS JAUSMAI MANO VIZIJA GYDYMAS PSICHOTERAPIJA PSICHOANALIZĖ STRAIPSNIAI KONTAKTAI
JAUSMAI

 

          Laba diena visiems, esu Jevgenij Šarov. Šio saito tikslas padėti surasti sprendimą žmonėms, kurie jo ieško. Mes esame sukurti "pagal Dievo paveikslą". Savo darbe aš naudoju tokį modelį: "Dvasia gali būti gera ir bloga - Velnias ir Šventoji Dvasia. Dvasia užpildo sielą, kuri naudoja jausmus ir protą kaip įrankius. Siela yra kūno viduje."

 

          Pagrindiniai jausmai yra septyni :

- džiaugsmas;
- liūdesys;
- pyktis;
- baimė;
 
           Su šiais jausmais mes gimstame.
 
   Nuo 1,5 metų iki trijų formuojasi gėda.
 
   Nuo trijų iki septynių kaltė ir pavydas.
 
          Visų ligų priežastis yra konfliktas tarp Dvasių, kuris pasireiškia sieloje tarp jausmų ir proto, ir jeigu ten neišsisprendžia - tai pasireiškia kūno ligomis.
          
    Geriausias būdas spręsti konfliktus santykiuose - tai įvardinti kitai pusei kaip jaučiamės duotuoju momentu. Konflikto energija pavirsta  kompromiso harmonija.


Svarbiausias dalykas, ir toliau galite neskaityti, ir atvirkščiai, visa, kas parašyta, yra skirta perteikti tik viena mintį - kad  jausmo įvardinimas  stabilizuoja sistemą ir padeda kurti santykius, rasti sprendimą, yra labiausiai veiksminga priemonė pasiekti tikslą, galutinis įrankis  visų psichoterapijų, tik jos naudoja jį  skirtingomis formomis. Taigi pirmyn, pažinkite savo jausmus ir vardinkite, vardinkite, ir būkite laimingi.
           
             Jeigu nuo "tiesos" bloga, kažkas negerai su tokia "tiesa".

 


PRADŽIA NAUJOKAMS JAUSMAI MANO VIZIJA GYDYMAS PSICHOTERAPIJA PSICHOANALIZĖ STRAIPSNIAI KONTAKTAI